ÖVRIGT / Teknika / Trattgrammofon 17537202
nr 1753 7202
Trattgrammofon
Längd: 70cm. Djup: 50cm. Höjd: 72cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 januari 2026
kl 18:12:39
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 2.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Trattgrammofon
Kondition: slitage, skador
nr 1753 7202
Trattgrammofon
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 1.100 kr |
måndag 19 januari 2026 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Helsingfors 2.000 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Helsingfors 2.000 kr